hipermarkety Konto w mbanku

Załóż bardzo wygodne konto w mbanku, będzie ono bardzo pomocne przy transakcjach dokonywanych przez allegro oraz w sklepach internetowych.
Dlaczego akurat eKONTO w mbanku?

  • bo jest to bardzo popularne konto i wiele osób sprzedających ma to konto, przez co przelew wykonany w tej chwili przez kupującego jest widoczny natychmiast u sprzedawcy, przez co transakcja może być wykonana natychmiast a jak wiadomo każdy kupujący chce jak najszybciej otrzymać towar,
  • nie ma żadnych opłat za utrzymanie konta!
  • nie ma wymaganych minimalnych wpłat co miesiąc, by konto istniało,
  • przelewy wewnętrznebezpłatne, natomiast na zewnątrz (do innego banku 50gr),
  • bardzo szybko możemy dokonać przelewu bez stania w kolejce, bez wychodzenia z domu i wielu innych związanych z tym uciążliwości,
  • konto jest zabezpieczone głównym hasłem (które warto co jakiś czas zmienić) - oraz każda transakcja jest zabezpieczona dodatkowo jednorazowym hasłem - w postaci listy haseł, lub też smsa, który otrzymujemy na wskazany telefon, gdy chcemy dokonać transakcji. Tak więc poznanie hasła głównego nie pozwoli nam jeszcze na dokonanie transakcji, potrzebne jest dodatkowe hasło jednorazowe - dla każdej transakcji inne.

Jest wiele kont bankowych z których możemy skorzystać, jednak nie każde posiada wyżej wymienione zalety. Osobiście używam tego konta przez kilka lat i jestem z niego bardzo zadowolony.

By założyć konto nie trzeba nawet wychodzić z domu! Wystarczy złożyć wniosek a kurier sam przyjedzie i zweryfikuje nasze dane osobowe.

Rodzaje kont:

W powyższym spisie kont klikamy na "więcej..." przy koncie, które chcemy założyć.

W opisie skupimy się na eKONCIE. Po kliknięciu na napis "więcej..." uruchomi się nam okno pokazane obok. Mamy tu spis funkcjonalności tego konta. Zatem kontynuujemy zakładanie konta przez kliknięcie na napis: "Złóż wniosek".


Poprzednia Następna

Poprzednia Następna